KONST / Litografier / Färglitografier 14088588
nr 1408 8588
Alain Ragaru
(f. 1949), Frankrike
Färglitografier, 3 st, Signerade, oramade lösa blad, 250-upplaga. Bladets mått: 46x56 cm
Alain Ragaru, fransk bildkonstnär född 1949.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:20:22
16/7 04:03:27